● Muzica,Filme,Jocuri ●



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

● Muzica,Filme,Jocuri ●

● Muzica,Filme,Jocuri ●

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

● Muzica,Filme,Jocuri ●


2 participanți

    Marea Mahmureala 1/2

    avatar
    Deniss


    Mesaje : 6
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 29/12/2011

    Marea Mahmureala 1/2 Empty Marea Mahmureala 1/2

    Mesaj Scris de Deniss Joi Dec 29, 2011 11:29 am

    --> 1 Mica descriere -> "Cu doua zile inainte de nunta, Doug si cei trei prieteni ai lui care urmeaza sa-i devina cavaleri de onoare pleaca cu masina spre Las Vegas pentru a organiza o petrecere a burlacilor de care sa-si aduca aminte cu placere si nostalgie toata viata. A doua zi dimineata, atunci cand se trezesc confuzi si dezorientati din somn dupa o noapte de betie, cei trei cavaleri de onoare constata cu stupoare ca viitorul mire a disparut fara urma si ca, in schimb, in camera lor se afla un bebelus in varsta de aproximativ 6 luni, iar prin baie se plimba nestingherit un tigru.

    Fiind complet lipsiti de indicii si avand foarte putin timp la dispozitie pentru a-l gasi pe viitorul ginere si a se asigura ca acesta va ajunge in fata altarului impreuna cu aleasa inimii lui, cei trei barbati petrecareti incearca sa-si puna ordine in ganduri, sa isi aminteasca unde si-au petrecut noaptea precedenta si in ce moment le-a scapat situatia de sub control."


    --> 2 Mica descriere -> "
    Marea Mahmureală 2 este continuarea marelui succes din 2009, Marea Mahmureală, care a devenit comedia interzisă minorilor cu cele mai mari încasări din toate timpurile şi a câştigat Globul de Aur pentru cel mai bun film din categoria “Comedie sau Musical”. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) şi Doug (Justin Bartha) călătoresc în exotica Thailandă, unde are loc nunta lui Stu. După o petrecere a burlacilor de neuitat în Las Vegas, Stu nu vrea să rişte din nou şi optează pentru o variantă sigură şi liniştită: un simplu prânz cu prietenii înainte de ceremonie. Totuşi, lucrurile nu merg întotdeauna aşa cum au fost plănuite. Şi dacă ce se întâmplă în Vegas, rămâne în Vegas, ce se întâmplă în Bangkok depăşeşte orice imaginaţie."
    Biia x33
    Biia x33


    Mesaje : 34
    Reputatie : 3
    Data de inscriere : 29/12/2011
    Varsta : 26
    Localizare : Timisoara
    Stare de spirit : Fericita

    Marea Mahmureala 1/2 Empty Re: Marea Mahmureala 1/2

    Mesaj Scris de Biia x33 Joi Dec 29, 2011 11:53 am

    asta cred ca l-am vazut :-? faiiin ;x

      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 7:12 am